Преводи
Кликни знаме да се преведе на вашиот јазик
EnglishAfrikaansБеларускаяবাংলাCatalàČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelFrançaisDeutschગુજરાતીMagyarÍslenskaBahasa IndonesiaGaeilgeItalianoLietuvių kalbaмакедонски јазикNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăSlovenščinaEspañolSvenskaTagalogУкраїнська
 Измени Превод
 

Помагајќи ти да се постигне сон што е Канада

| ICCRC сертифициран Имиграција консултанти |

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

Galt Глобал имиграција

Ние им служи на поединци кои бараат имигрантските служби да влезат Канада и да се обезбеди опции за вработување на нови имигранти преку нашиот партнер, Персоналот на одделот ®

Ние водиме корпорации бараат имиграција и услуги за обработка на LMO, PNP (Провинциски Номинација Програми), Договорено вработување Имиграција, Странски работник Вработување, Привремено Работни дозволи, и повеќе ....

Потенцијалните имигранти

Сакате да имигрираат во Канада?

Galt Глобал имиграција ООД олеснува имиграција, бизнис класа миграција, и корпоративни имиграција во Канада, нормализирање на престој.

Контакт со нас денес за да започнете вашиот имиграцискиот процес!

Канадскиот работодавците

Сакате да се олесни вработен или извршната власт за имиграција во Канада?

Galt Глобал имиграција Ltd обезбедува услуги да одговара на вашите потреби. На имиграцискиот процес е сложен - која е причината зошто ние се обезбеди сеопфатна консултантски услуги за да ви помогнеме преку процесот.

Богата со култура

Канада поздравува култура и различност од целиот свет.

Полн со можности

Galt Глобал имиграција поврзете нови имигранти можностите за вработување во Канада.

Убава отворено

Се протега од море до море, низ планински терен, долини, и рамнини - Пејзаж Канада е спектакуларен.

Законски сертифициран

Консултанти Galt Глобал имиграција се сите Регулиран канадска имиграција консултанти и се признаваат како законски можат да претставуваат поединци и компании од Државјанство и Имиграција Канада.

Имиграција консултанти на Канада Регулаторната Советот 1-877-836-7543 | 300 - 1100 Burloak диск | Бурлингтон, ЗА | L7L 6B2 | Канада